والدین برای واکسیناسیون فرزندان خود تعجیل کنند

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۷/۱۳ دیدگاه‌ها برای والدین برای واکسیناسیون فرزندان خود تعجیل کنند بسته هستند   4766 بازدید

اندازه فونت    
والدین برای واکسیناسیون فرزندان خود تعجیل کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: والدین برای اینکه سیستم آموزشی کشور آسیب بیشتری نبیند نسبت به واکسیناسیون فرزندان دانش‌آموز خود علیه ویروس کووید اهتمام بیشتری داشته باشند.

دکتر شکراله سلمان‌زاده، صبح امروز اظهار کرد: در صورت بازگشایی حضوری مدارس ارائه کارت واکسیناسیون برای دانش‌آموزان الزامی خواهد بود و والدین برای تزریق واکسن فرزندان بالای ۱۲ سال تعجیل کنند.

وی در همین خصوص اضافه کرد: واکسن در نظر گرفته شده برای دانش آموزان، سینوفارم است و با توجه به اینکه این واکسن عارضه خاصی را برای گروه سنی یادشده، بوجود نمی‌آورد انتظار داریم که والدین اهتمام بیشتری برای واکسیناسیون فرزندان خود و دریافت این واکسن داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان ادامه داد: امیدوار هستیم که بعد از رسیدن به درصد مورد نظر تزریق واکسن دانش‌آموزان، دوباره شاهد شکل‌گیری شور و نشاط در مدارس باشیم و در این مسیر نیازمند همراهی و همکاری دانش آموزان و اولیای ایشان هستیم.

وی افزود: تمام مراکز تجمیعی تزریق واکسن در جنوب غرب خوزستان این روزها بدون محدودیت در انتظار استقبال افراد بالای ۱۲ سال برای تزریق واکسن کرونا هستند و با همکاری هر چه بیشتر مردم می‌توانیم به روزهای خوب پیش از این پاندمی بازگردیم.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه