دستگیری سارق مسلح خودرو و سیم برق هوایی در آبادان

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۷/۱۱ دیدگاه‌ها برای دستگیری سارق مسلح خودرو و سیم برق هوایی در آبادان بسته هستند   3270 بازدید

اندازه فونت    
دستگیری سارق مسلح خودرو و سیم برق هوایی در آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارق مسلح خودرو و سیم برق هوایی همراه با کشف ۲قبضه سلاح جنگی کلاش و۲دستگاه خودروی سرقتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین زلقی بیان کرد: به دنبال کشف یکدستگاه خودروی ۴۰۵ سفید رنگ توسط ماموران کلانتری۱۱ولیعصر که در استعلام صورت گرفته مشخص گردید ،خودرو به صورت مسلحانه در یکی از شهرستانهای همجوار به سرقت رفته بود، بلافاصله مراتب شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی، موفق شدند محل اختفای سارقان را شناسایی، و پس از هماهنگی های لازم، یکی از سارقان مسلح را در مخفیگاهش دستگیر کردند ، که در بازرسی صورت گرفته از از محل اختفای وی ؛ ۲قبضه سلاح جنگی کلاش همراه با خشاب و مهمات جنگی و یکدستگاه خودرو۲۰۶ مسروقه کشف و ضبط گردید.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه سارق دستگیر شده در امر قاچاق سلاح و مهمات غیر مجاز فعالیت داشت گفت : متهم ضمن اعتراف به قاچاق سلاح و مهمات غیرمجاز ،در بازجویی با پلیس به ۲۱فقره انواع سرقت شامل: ۱۵فقره سرقت سیم برق هوایی (که ۵فقره از آن به صورت مسلحانه بوده) ۴فقره سرقت منزل به صورت عادی و۲فقره سرقت مسلحانه خودرو از شهرستانهای همجوار اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان در خاتمه گفت: سارق مسلح باهماهنگی قضایی جهت تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه