انتقاد کارشناس و منتقد رشته جودوکشور از زیر ساختهای این رشته ورزشی

خبرهای وِیژه , مصاحبه ها , مصاحبه های ورزشی تاریخ انتشار: ۹۷/۰۱/۲۲ دیدگاه‌ها برای انتقاد کارشناس و منتقد رشته جودوکشور از زیر ساختهای این رشته ورزشی بسته هستند   3572 بازدید

اندازه فونت    
انتقاد کارشناس و منتقد رشته جودوکشور از زیر ساختهای این رشته ورزشی

خوزستان – تیتربرتر-کارشناس و منتقد رشته جودوکشور از زیر ساختهای این رشته ورزشی انتقاد کرد.

به گزارش تیتر برتر ، احمد امیری در گفت و گو با تیتر برتر اظهار داشت: برای پیشرفت و توسعه رشته جودو،توجه به زیر ساخت ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

امیری  با طرح این سوال که آیا توانسته ایم جودو را در سطح کشور توسعه دهیم؟و یا تعداد هنرجویان جودو با سایر رشته های رزمی برابراست، تشریح کرد: کم بودن سالن ها

استاندار د جودو و بعضا محروم بودن بعضی از سالن های تمرین که تعدادشان هم کم نیست  از  تاتمی های استاندارد ، اجازه نداده است این ورزش در جایگاه اصلی خود  ظاهر شود

در صورتی که اتفاقی برای جودکار به واسطه نامناسب بودن مکان ورزشی رخ دهد مشخص نیست که  مسئولیتش با چه کسی  می تواند باشد.

احمد امیری بیان کرد:خوشبختانه دوره  مدیریت محمد درخشان رشته جودو روند خوبی طی کرده است، اما باید مسئولان به توسعه و زیر ساخت ها ورزش جودوبیشتر توجه کنند.

وی خاطر نشان کرد:مسئولان جودو کشور زیر ساختها ،توسعه و توجه جودو پایه و استعداد یابی در اولویت برنامه کاری خود قرار دهند.

وی در ادمه افزود با تجهیز سالن های ورزشی جودو می توانیم  قهرمانانی  که بتوانند در المپیک کسب مدال کنند  را نیز در آیند داشته باشیم .

این کارشناس جودو ابراز امیدواری کرد و گفت:با وجود استعداد های جودو پایه کشور و با یک برنامه ریزی مناسب، رده بالا جودو را به سطح المپیک برسانیم.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه