بحران بیکاری در آبادان

خبرهای وِیژه , مصاحبه ها , مصاحبه های اجتماعی تاریخ انتشار: ۹۷/۰۱/۱۹ دیدگاه‌ها برای بحران بیکاری در آبادان بسته هستند   3007 بازدید

اندازه فونت    
بحران بیکاری در آبادان

دبیرکل خانه روشنفکران آبادان گفت: اشتغال در شهرستان آبادان منصفانه نیست.

خوزستان – تیتر برتر- احمد امیری در گفت و گو با تیتر برتر  از وضعیت اشتغال در شهرستان آبادان گله کرد  و گفت: آبادان با داشتن قطب های مهم اقتصادی و شرایط ویژه اقتصادی منطقه آزاد،همچنان با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کند.

امیری افزود: متاسفانه تا کنون اقدام اساسی که منجرر به نتیجه شود دیده نشده است و هیچ یک ازقطب های اقتصادی شهر از جمله ؛ منطقه آزاد، پالایشگاه،  گمرک،  بندرو  پتروشیمی نتوانسته است ظرفیت اشتغال را با قشر بومی تامین نماید.

وی با ابراز گله مندی از اشتغال نیروهای غیر بومی در آبادان بیان کرد: مردم از نمایندگان و مسئولان شهری انتظار دارند نگاه ویژه ای به اشتغال مردم بومی این شهرستان  داشته باشند و خیل عظیم جوانان و تحصیلکرده های بومی این شهرستان را به جای نیروها و پیمانکارن غیر بومی به کار بگیرند.

 وی ضمن ابراز تاسف  از تحمل شرایط سخت آب و هوایی این منطقه برای مردم بومی و بهره بری اقتصادی این منطقه برای غیر بومیان شاغل در قطب های اقتصادی شهر ، تصریح کرد: رعایت عدالت و انصاف اجتماعی، حق مردم بومی و ساکن شهرستان آبادان است  و مسئولان شهری این نکته را فراموش نکنند.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه