فعال بودن پایگاه انتقال خون آبادان در ماه رمضان

آبادان , خبرهای وِیژه تاریخ انتشار: ۰۱/۰۱/۱۶ دیدگاه‌ها برای فعال بودن پایگاه انتقال خون آبادان در ماه رمضان بسته هستند   386 بازدید

اندازه فونت    
فعال بودن پایگاه انتقال خون آبادان در ماه رمضان

مدیرکل انتقال خوزستان با اشاره به مراکز فعال خون‌گیری در ماه رمضان گفت: پایگاه انتقال خون آبادان از روز شنبه تا چهارشنبه در شیفت صبح از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۴ و در شیفت عصر از ساعت ۱۸ تا ۲۳ و روز پنجشنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۳ و در شیفت عصر از ساعت ۱۸ تا ۲۳ آماده دریافت خون است.
دکتر علی فیضی افزود: در مرکز خوزستان نیز پایگاه مرکزی واقع در بلوار پاسداران بین میدان دروازه و چهارشیر جنب شهرداری منطقه ۷ و پایگاه رازی واقع در امانیه خیابان فلسطین جنب بیمارستان رازی، برای دریافت خون آمادگی دارند.
او ادامه داد: پایگاه‌های انتقال خون در شهر‌های دزفول و بهبهان نیز از روز شنبه تا پنجشنبه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر پذیرای اهداکنندگان است.
مدیرکل انتقال خون خوزستان گفت: پایگاه‌های انتقال خون سایر شهرستان‌ها نیز از روز شنبه تا چهارشنبه در دو شیفت صبح و بعد از ظهر فعال خواهند بود.
دکتر علی فیضی با بیان اینکه اهدا خون در ماه مبارک رمضان هیچ‌گونه ضرری برای بدن ندارد افزود: به روزه داران توصیه می‌شود برای جلوگیری از افت فشار در ساعات اولیه صبح برای اهدا خون مراجعه کنند.

 

 

 

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان،

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه