راه اندازی مراکز درمان سرپایی در جنوب غرب خوزستان ۲۰ درصد تخت‌های بیمارستانی در آبادان، در اشغال بیماران کرونایی است.

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۱۱/۲۴ دیدگاه‌ها برای راه اندازی مراکز درمان سرپایی در جنوب غرب خوزستان ۲۰ درصد تخت‌های بیمارستانی در آبادان، در اشغال بیماران کرونایی است. بسته هستند   419 بازدید

اندازه فونت    
راه اندازی مراکز درمان سرپایی در جنوب غرب خوزستان ۲۰ درصد تخت‌های بیمارستانی در آبادان، در اشغال بیماران کرونایی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان با اشاره به وضعیت کنونی امیکرون در جنوب غرب خوزستان گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه بیشتر بیماران کرونایی به صورت سرپایی خدمات دریافت می‌کنند مراکز سرپایی را تقویت کردیم.
دکتر عبدالله خوان زاده افزود: مرکزدرمان تنفسی با ۱۲ تخت راه اندازی شده است و با توجه به اینکه سویه امیکرون بیشتر بر اطفال تاثیر گذار است در نظر داریم کلینیکی هم ویژه اطفال راه اندازی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: هر فرد مبتلا می‌تواند روزانه ۲۵ نفر را بیمار کند و با توجه به سرعت انتشار بسیار زیاد امیکرون لازم است شهروندان شیوه نامه‌های بهداشتی را جدی‌تر بگیرند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان این را هم گفت که: ۳۹ بیمار کرونایی در بیمارستان آیت ا… طالقانی بستری هستند و ۸ مورد هم در بخش مراقب‌های ویژه خدمات دریافت می‌کنند.
خوان زاده یادآور شد: بیشتر کسانی که بستری و بد حال هستند واکسن تزریق نکرده اند.

 

 

 

منبع :خبرگزاری صدا و سیما

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان،

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه