افزایش شمار مبتلایان به کرونا در جنوب غرب خوزستان در شبانه روز گذشته ۱۵ بیمار کرونایی در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان شناسایی شدند.

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۱۱/۰۱ دیدگاه‌ها برای افزایش شمار مبتلایان به کرونا در جنوب غرب خوزستان در شبانه روز گذشته ۱۵ بیمار کرونایی در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان شناسایی شدند. بسته هستند   416 بازدید

اندازه فونت    
افزایش شمار مبتلایان به کرونا در جنوب غرب خوزستان در شبانه روز گذشته ۱۵ بیمار کرونایی در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان شناسایی شدند.

دکتر شکراله سلمان زاده افزود: از این ۱۵ مورد مثبت جدید، ۱۴ نفر به صورت سرپایی هستند ( آبادان ۷ نفر، خرمشهر ۵ نفر و شادگان ۲ نفر) .

او ادامه داد: طی روز گذشته نیز ۵ نفر بستری و ۴ نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و خوشبختانه مورد فوتی نداشتیم

در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ها ۱۸ نفر است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان اضافه کرد: تعداد کل موارد مراجعه سرپایی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی کرونا تا کنون ۳۴۷ هزار و ۸۸۹ مورد بوده که از این تعداد ۱۸ هزار و ۳۶ نفر بستری و ۱۴ هزار و ۹۲۴ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستان‌ها مرخص شده اند.

رییس بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان نیزمی گوید: مبتلایان به اومیکرون در صورتی که واکسنها را به طور کامل دریافت کرده باشند کمتر بستری می شوند.

 

 

احمدامیری، احمد امیری روزنامه نگار، خبر آبادان، اخبار آبادان، خبرابادان، اخبارابادان، آبادان خبر، خبرآبادان، اخبارآبادان، کرونا، جنوب غرب خوزستان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه