افزایش ۱۲ درصدی فوتی‌های کرونا در خوزستان / اقدامات مقابله‌ای برای آمادگی در برابر اُمیکرون

خبرهای وِیژه , خوزستان تاریخ انتشار: ۰۰/۱۰/۰۴ دیدگاه‌ها برای افزایش ۱۲ درصدی فوتی‌های کرونا در خوزستان / اقدامات مقابله‌ای برای آمادگی در برابر اُمیکرون بسته هستند   800 بازدید

اندازه فونت    
افزایش ۱۲ درصدی فوتی‌های کرونا در خوزستان / اقدامات مقابله‌ای برای آمادگی در برابر اُمیکرون

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از افزایش ۱۲ درصدی موارد فوت ناشی از کرونا در استان خوزستان در هفته گذشته خبر داد.

دکتر محمدحسین سرمست در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا که امروز (۴ دی‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به روند بیماری کووید – ۱۹ در استان خوزستان اظهار کرد: در هفته گذشته موارد بستری نسبت به هفته قبل از آن ۴.۵ درصد کاهش و موارد فوتی ۱۲ درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: روند واکسیناسیون نوبت دوم و سوم در استان خوزستان افزایشی بوده است و میزان پوشش نوبت اول واکسیناسیون در جمعیت هدف به ۸۲.۲ درصد و در نوبت دوم به ۶۵ درصد رسیده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: همچنان در خصوص روند واکسیناسیون در شهرهایی مانند شادگان مشکل وجود دارد اما کمی روند افزایشی بوده است.

وی با بیان اینکه اُمیکرون حتی در جاهایی که پوشش واکسیناسیون خوب بوده غوغا کرده است، گفت: به منظور آمادگی بیشتر پرسنل پیشنهاد می‌شود مرخصی تشویقی برای پرسنل در نظر گرفته شود. اقدامات مقابله‌ای به شدت در حال اجرا است تا آمادگی لازم را داشته باشیم و دچار مشکل نشویم.

 

 

منبع :ایسنا

 

 

خبر خوزستان، اخبار خوزستان، خبرخوزستان، اخبارخوزستان، خوزستان خبر

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه