نکونام – سولدو؛ جدالی برای نباختن

خوزستان , ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۹/۰۹ دیدگاه‌ها برای نکونام – سولدو؛ جدالی برای نباختن بسته هستند   1410 بازدید

اندازه فونت    
نکونام – سولدو؛ جدالی برای نباختن

تیم فولاد در دو هفته متوالی با حضور جواد نکونام روی نیمکت این تیم، به دو برد رسیده است، پیروزی هایی که نشان می دهد، نکونام امسال هم برای موفقیت فولاد و کسب جایگاه و سهمیه آسیایی برنامه دارد. اگر چه او دو هفته است، کار خود را در فولاد آغاز کرده اما انگیزه و روحیه فولادی ها دچار تغییرات خوبی شده و نوع بازی فولادی ها هم تغییر کرده است.

فولاد آماده، امروز پذیرای یک تراکتور آماده است. تبریزی ها هم پس از نتایج ضعیف و تغییرات در راس کادرفنی و استخدام سولدو مربی خارجی، حالا کم کم در حال شکل گرفتن هستند. این تیم هم مثل فولاد برای تداوم روند خوب هفته های اخیر خود به برد فکر می کند و مطمئنا دو تیم به آسانی تسلیم نمی شوند.

نکونام که پس از دو فصل حضور در فولاد توانست رکورد ۲۵ هفته نباختن در خانه را برای خود با فولاد ثبت کند، با جداییش این رکورد شکست و فولاد در لیگ بیست و یکم نتوانست این رکورد را حفظ کند اما با آمدن نکونام و پس از اولین برد خانگی مقابل هوادار، شاید این مربی بازهم خود را در جریان ثبت مجدد رکورد نباختن در خانه قرار دهد و بازی خانگی با تراکتور می تواند از این حیث برای نکونام اهمیت داشته باشد. هر چند او گفته که به این آمار توجهی ندارد.

 

 

منبع :ایسنا

 

احمدامیری. اخبار خوزستان. خبر خوزستان.خوزستان.احمدامیری روزنامه نگار،اخبارخوزستان، خبرخوزستان،

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه