۱۲ زندانی جرایم غیرعمد با کمک خیران آبادان آزاد شدند

آبادان , اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۹/۰۷ دیدگاه‌ها برای ۱۲ زندانی جرایم غیرعمد با کمک خیران آبادان آزاد شدند بسته هستند   1323 بازدید

اندازه فونت    
۱۲ زندانی جرایم غیرعمد با کمک خیران آبادان آزاد شدند

مصطفی رضایی روز یکشنبه در حاشیه آزادی یک زندانی غیرعمد با کمک ۲ بانوی خیر در آبادان بیان کرد: برای آزادی این زندانیان، یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال از سوی افراد نیکوکار در آبادان جمع‌آوری و پرداخت شد.

وی گفت: انجمن حمایت از زندانیان آبادان از سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را با هدف خدمت و کمک به خانواده‌های زندانیان آغاز کرده و در یکسال گذشته سعی کرده با استفاده از افراد خوشنام و مورد اعتماد مردم کمک‌های قابل توجهی را انجام دهد.

رضایی، جمع‌آوری و اهدای بسته‌های معیشتی و کمک‌ مالی برای خانوده‌های زندانیان را بخشی از فعالیت‌های انجمن حمایت از زندانیان آبادان بیان کرد و افزود: به منظور کمک و حرفه آموزی به زندانیان، کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای نجاری،  خیاطی، جوشکاری و برقکاری با هفت دستگاه اهدایی در حال فعالیت است.

وی گفت:مردم و خیران سراسر کشور می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای آزادی زندانیان نیازمند به شماره حساب بانک ملی  ۰۱۰۷۸۹۶۳۷۳۰۰۲ و شماره کارت۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۲۷۰۵۰  انجمن حمایت زندانیان شهرستان آبادان واریز کنند.

مسوول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی آبادان نیز گفت: زندانیان جرایم غیرعمد بنا به اتفاقی ناخواسته مرتکب جرم می‌شوند و گاهی اوقات این افراد بنا به کمبودها و تحت تاثیر شرایط خاص دچار مشکل می‌شوند.

حجت الاسلام علی صحنی افزود: به حبس رفتن این افراد علاوه بر تحمیل هزینه‌ گزاف به دولت و نظام ، موجب تاخیر در پرداخت بدهی مالی آنها می‌شود و شایسته است برخی دستگاه‌های مسوول، با ایفای نقش مسوولیت‌ اجتماعی به خانواده‌ها و این افراد کمک کنند.

 

 

منبع :ایرنا

 

 

احمدامیری

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه