بازگشت بخش‌هایی از بیمارستان آیت‌اله طالقانی آبادان به چرخه خدمات‌رسانی عادی

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۵ دیدگاه‌ها برای بازگشت بخش‌هایی از بیمارستان آیت‌اله طالقانی آبادان به چرخه خدمات‌رسانی عادی بسته هستند   4385 بازدید

اندازه فونت    
بازگشت بخش‌هایی از بیمارستان آیت‌اله طالقانی آبادان به چرخه خدمات‌رسانی عادی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از احتمال جدی بازگشت بخش‌هایی از بیمارستان آیت‌اله طالقانی این شهرستان به چرخه خدمات‌رسانی عادی با توجه به پایین بودن آمار کرونای منطقه خبر داد.

دکتر شکراله سلمان‌زاده اظهار کرد: در بحث پیشگیری و درمان کرونا عملکرد بسیار خوبی توسط دانشگاه علوم پزشکی آبادان محقق شد و آمارها به لطف این عملکرد، این روزها بسیار پایین است.
وی اضافه کرد: به دنبال آن هستیم که با درایت و به شکل منطقی، با توجه به آمار پایین این روزها، بخش‌هایی از بیمارستان آیت‌اله طالقانی آبادان که به شکل کامل از بیماران کووید۱۹ خالی هستند و با آن فاصله دارند به چرخه خدمات‌رسانی عادی برگردد، البته در این بین نباید از احتمال بروز پیک‎‌های بعدی غافل باشیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با تاکید بر اینکه پیک‌های کرونا همیشه در کمین هستند، افزود: در بحث واکسیناسیون نیز در شادگان و خرمشهر در روزهای گذشته شاهد اتفاقات بسیار خوبی بودیم و آمار تزریق بالا رفته است و باید تمهیدی اندیشه شود تا این روند ادامه پیدا کند.
وی خاطرنشان کرد: در بحث پیشگیری نیز باید به صورت جدی طرح شهید سلیمانی را دنبال نماییم تا در این فضا نیز موفقیت‌های قبلی را بدست آوریم.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،احمد امیری،احمدامیری،دانشگاه پزشکی آبادان،بیمارستان طالقانی آبادان،شکراله سلمان زاده،ahmad amiri,ahmadamiri,کرونا

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه