فوتبال آبادان در حسرت زمین ورزشی استاندارد

آبادان , خوزستان , ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۲ دیدگاه‌ها برای فوتبال آبادان در حسرت زمین ورزشی استاندارد بسته هستند   4782 بازدید

اندازه فونت    
فوتبال آبادان در حسرت زمین ورزشی استاندارد

مظفر شاملی، مدیر آکادمی فوتبال موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: یکی از کمبودهای اساسی ورزش فوتبال آبادان نبود زمین مناسب است و با وجود سابقه و قدمت این رشته ی ورزشی در این شهرستان، هنوز یک زمین خاکی استاندارد در آن وجود ندارد.

او با اشاره به  استعدادهای فراوان در زمینه ی فوتبال در آبادان افزود: برای پرورش و شکوفایی این استعداد ها، به تجهیزات و توپ فوتبال است و این در حالی است که هیات فوتبال این شهرستان از یک زمین فوتبال مناسب  نیز بی بهره است.

شاملی تربیت بازیکنان را دارای اهمیت ویژه ای دانست و بیان کرد: همواره در آموزش فوتبال به افراد مستعد ، توجه به جوان ها از اولویت کاری این موسسه بوده است تا افزون بر به اوج رسیدن باشگاه صنعت نفت ،بازیکنان خوبی نیز به جامعه ی ورزش معرفی شوند.

مدیر آکادمی فوتبال موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان از آغاز ثبت نام ها و بازگشایی دوباره مدرسه فوتبال صنعت نفت دراین شهرستان خبر داد تا به زودی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی آموزش افراد علاقمند از سر گرفته شود.

احمد امیری،احمدامیری،امیری،امیری احمد،ahmad amiri،ahmadamiri،آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان،ورزشی،خبرورزشی،اخبارورزشی،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،ورزش،فوتبال

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه