نیاز فوری به تمامی گروه های خونی در آبادان

آبادان تاریخ انتشار: ۰۰/۰۸/۱۱ دیدگاه‌ها برای نیاز فوری به تمامی گروه های خونی در آبادان بسته هستند   5360 بازدید

اندازه فونت    
نیاز فوری به تمامی گروه های خونی در آبادان

سحر مقبلی رئیس پایگاه انتقال خون آبادان گفت: ذخایر بانک خون این پایگاه با کاهش مواجه شده و برای جبران این کاهش نیاز است افراد از همه گروه‌های خونی با مراجعه به پایگاه انتقال خون این شهرستان اقدام به اهدای خون کنند.

او تصریح کرد: مردم نوع دوست آبادان در این ایام اهدای خون را فراموش نکنند، زیرا بیماران سرطانی، تالاسمی، تصادفی، هموفیلی و بانوان باردار به خون و فرآورده‌های آن نیاز دارند.

رئیس پایگاه انتقال خون آبادان افزود: تمام وسایل و تجهیزات دریافت خون، محیط و شرایط خون‌گیری، کاملا استرلیزه، بهداشتی و یکبار مصرف است و هیچ جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

مقبلی ادامه داد: علاقه‌مندان به اهدای خون، هنگام مراجعه به این پایگاه باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند.

او بیان کرد : پایگاه انتقال خون آبادان ۶ بیمارستان شهرهای آبادان ،خرمشهر و شادگان را زیر پوشش خون رسانی دارد و نیکوکاران برای اهدای خون خود می‌توانند به پایگاه انتقال خون آبادان به نشانی بلوار ولایت مراجعه کنند.

رئیس پایگاه انتقال خون آبادان از شهروندان خواست تا روز‌های شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ تا ۱۳:۳۰ و ۱۶ تا ۱۹:۳۰ برای اهدای خون مراجعه کنند.

او همچنین زمان مراجعه آبادانی‌ها به پایگاه انتقال خون در روز پنج شنبه را ۸ تا ۱۲:۳۰ و همچنین ۱۶ تا ۱۸:۳۰ اعلام کرد.

احمد امیری،احمدامیری،امیری،امیری احمد،ahmad amiri،ahmadamiri،آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،ابادان،خبرابادان،اخبارابادان،خبر ابادان،اخبار ابادان

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه