پایگاه اطلاع رسانی

نفت آبادان بازیکن مشهدی جذب کرد

آبادان تاریخ انتشار: 00/07/17 بدون نظر   185 بازدید

اندازه فونت    
نفت آبادان بازیکن مشهدی جذب کرد

رضا یزداندوست مدافع فصل پیش پدیده مشهد پس از توافق قراردادش را با نفت آبادان امضا کرد.

مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: یزداندوست از بازیکنان خوب فصل گذشته تیم پدیده مشهد بود که نمایش قابل توجه‌ای در مسابقات لیگ برتر داشت.

علی فیروزی افزود: کادر فنی برای تقویت تیم بخصوص در خطوط دفاعی نیاز به مدافع بلند قد و قدرتی داشت که پس از بررسی گزینه‌های متفاوت یزداندوست مورد تایید قرار گرفت و این بازیکن با گرفتن رضایت نامه به صنعت‌نفت آبادان پیوست.

وی ادامه داد: یزداندوست از بازیکنان آکادمی صنعت‌نفت آبادان است که از آینده بسیار خوبی برخوردار است و کادر فنی بر توانایی‌های این بازیکن امید زیادی دارد.

این بازیکن در اردوی آماده سازی تیم در تهران شرکت کرد ولی به لحاظ آمادگی هنوز به شرایط لازم دست نیافته که کادر فنی برای آماده کردن این بازیکن پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر برنامه‌های خاصی دارد.

مدیر تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: ما به دلیل مشکلات مالی این اردو را یک هفته دیرتر برگزار کردیم و امروز این اردوی یک هفته‌ای به پایان رسید و تیم به آبادان بازگشت.

بیست و یکمین دوره لیگ برتر از ۲۷ مهرماه سال جاری با شرکت ۱۶ تیم آغاز خواهد شد و نفت آبادان در نخستین دیدار خود میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

منبع:خبرگزاری صداوسیما


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه