پایگاه اطلاع رسانی

اکران فیلم‌های جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در آبادان

مصاحبه ها تاریخ انتشار: 00/07/17 بدون نظر   186 بازدید

اندازه فونت    
اکران فیلم‌های جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در آبادان

۱۰ فیلم از سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در سینما مهر آبادان اکران می‌شود.

معاون فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه اکرانه فیلم‌های جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان از شب گذشته در آبادان آغاز شده است گفت: فیلم‌های پسران دریا از افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی و یدو از مهدی جعفری دیشب در سینما مهر آبادان اکران شد.
قدرت الله طمیمیان افزود: سینمای مهر آبادان به مدت پنج روز برای اکران روزانه ۲ فیلم برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.
او ادامه داد: ۶۵ کودک از منطقه آزاد اروند این جشنواره را داوری خواهند کرد و نتایج آن به دبیرخانه این جشنواره ارسال خواهد شد.
لیپار از حسین ریگی ساعت ۱۸ و داستان‌های هزار و یک روز از حبیب احمدزاده ساعت ۲۰ شنبه ۱۷ مهر، بام بالا از سیدجواد سیدحاتمی ساعت ۱۸ و برزنگی از حسین قاسمی‌جامی ساعت ۲۰ یکشنبه ۱۸ مهر، بَلیط از مرتضی رحیمی ساعت ۱۸ و شهر گربه‌ها سیدجواد هاشمی ساعت ۲۰ دوشنبه ۱۹ مهر، میان صخره‌ها از مختار عبداللهی ساعت ۱۸ و ترانه‌های پدرانه از محمد بصری ساعت ۲۰ سه‌شنبه ۲۰ مهرماه به نمایش درمی‌آید.
سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان به دبیری علیرضا تابش با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان امسال از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ با شعار «سینما، سرزمین خیال»، به‌صورت ترکیبی و در ۲ بخش حضوری و برخط در بخش‌های ایران و بین‌الملل برگزار خواهد شد.


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه