اکران فیلم‌های جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در آبادان

مصاحبه ها تاریخ انتشار: ۰۰/۰۷/۱۷ دیدگاه‌ها برای اکران فیلم‌های جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در آبادان بسته هستند   3234 بازدید

اندازه فونت    
اکران فیلم‌های جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در آبادان

۱۰ فیلم از سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در سینما مهر آبادان اکران می‌شود.

معاون فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه اکرانه فیلم‌های جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان از شب گذشته در آبادان آغاز شده است گفت: فیلم‌های پسران دریا از افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی و یدو از مهدی جعفری دیشب در سینما مهر آبادان اکران شد.
قدرت الله طمیمیان افزود: سینمای مهر آبادان به مدت پنج روز برای اکران روزانه ۲ فیلم برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.
او ادامه داد: ۶۵ کودک از منطقه آزاد اروند این جشنواره را داوری خواهند کرد و نتایج آن به دبیرخانه این جشنواره ارسال خواهد شد.
لیپار از حسین ریگی ساعت ۱۸ و داستان‌های هزار و یک روز از حبیب احمدزاده ساعت ۲۰ شنبه ۱۷ مهر، بام بالا از سیدجواد سیدحاتمی ساعت ۱۸ و برزنگی از حسین قاسمی‌جامی ساعت ۲۰ یکشنبه ۱۸ مهر، بَلیط از مرتضی رحیمی ساعت ۱۸ و شهر گربه‌ها سیدجواد هاشمی ساعت ۲۰ دوشنبه ۱۹ مهر، میان صخره‌ها از مختار عبداللهی ساعت ۱۸ و ترانه‌های پدرانه از محمد بصری ساعت ۲۰ سه‌شنبه ۲۰ مهرماه به نمایش درمی‌آید.
سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان به دبیری علیرضا تابش با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان امسال از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ با شعار «سینما، سرزمین خیال»، به‌صورت ترکیبی و در ۲ بخش حضوری و برخط در بخش‌های ایران و بین‌الملل برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه