پایگاه اطلاع رسانی

والدین برای واکسیناسیون فرزندان خود تعجیل کنند

آبادان تاریخ انتشار: 00/07/13 بدون نظر   257 بازدید

اندازه فونت    
والدین برای واکسیناسیون فرزندان خود تعجیل کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: والدین برای اینکه سیستم آموزشی کشور آسیب بیشتری نبیند نسبت به واکسیناسیون فرزندان دانش‌آموز خود علیه ویروس کووید اهتمام بیشتری داشته باشند.

دکتر شکراله سلمان‌زاده، صبح امروز اظهار کرد: در صورت بازگشایی حضوری مدارس ارائه کارت واکسیناسیون برای دانش‌آموزان الزامی خواهد بود و والدین برای تزریق واکسن فرزندان بالای ۱۲ سال تعجیل کنند.

وی در همین خصوص اضافه کرد: واکسن در نظر گرفته شده برای دانش آموزان، سینوفارم است و با توجه به اینکه این واکسن عارضه خاصی را برای گروه سنی یادشده، بوجود نمی‌آورد انتظار داریم که والدین اهتمام بیشتری برای واکسیناسیون فرزندان خود و دریافت این واکسن داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان ادامه داد: امیدوار هستیم که بعد از رسیدن به درصد مورد نظر تزریق واکسن دانش‌آموزان، دوباره شاهد شکل‌گیری شور و نشاط در مدارس باشیم و در این مسیر نیازمند همراهی و همکاری دانش آموزان و اولیای ایشان هستیم.

وی افزود: تمام مراکز تجمیعی تزریق واکسن در جنوب غرب خوزستان این روزها بدون محدودیت در انتظار استقبال افراد بالای ۱۲ سال برای تزریق واکسن کرونا هستند و با همکاری هر چه بیشتر مردم می‌توانیم به روزهای خوب پیش از این پاندمی بازگردیم.


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه