پایگاه اطلاع رسانی

آموزش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان به‌صورت ترکیبی در ترم جاری

آبادان تاریخ انتشار: 00/07/11 بدون نظر   200 بازدید

اندازه فونت    
آموزش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان به‌صورت ترکیبی در ترم جاری

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان از برگزاری کلاس‌های درس این دانشگاه به صورت حضوری و مجازی در ترم جاری خبر داد.

دکتر سارا مبارک بیان نمود: با توجه به دستور معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مصوبه کلان منطقه چهار آمایشی در خصوص شیوه آموزش دانشجویان در نیم‌سال اول تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱، کلاس‌های درس دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان در ترم جاری، همسو با سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، به صورت ترکیبی برگزار می‌شود.

دکتر مبارک گفت: در این شیوه آموزش ترکیبی، دروس تئوری به‌صورت مجازی و دروس عملی، کارآموزی و کارورزی، به منظور حفظ سلامت و رعایت نکات بهداشتی افراد، با حضور زمان‌بندی شده دانشجویان گروه‌های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تا ۱۵ شهریورماه سال جاری، بیش از ۹۵ درصد از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان واکسینه شده‌اند افزود: برگزاری امتحانات پایانی ترم جاری نیز به‌صورت کاملا حضوری خواهد بود و جهت جلوگیری از ازدحام دانشجویان در دانشگاه و خوابگاه‌ها، در بازه زمانی بیشتر از حد معمول برگزار خواهد شد و دانشجویانی که تاکنون واکسیناسیون آن‌ها صورت نپذیرفته، نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کرده و باید هرچه سریع‌تر با هماهنگی مدیر آموزش نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه