پایگاه اطلاع رسانی

آغاز کلاس‌های دانشجویان کمپوس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی آبادان

آبادان تاریخ انتشار: 00/07/11 بدون نظر   182 بازدید

اندازه فونت    
آغاز کلاس‌های دانشجویان کمپوس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی آبادان

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان از آغاز ترم دوم دانشجویان کمپوس بین‌الملل این دانشگاه از هفته آینده خبر داد.

دکتر سارا مبارک اظهار داشت: در سال ۲۰۲۱ میلادی، ۱۱ دانشجوی عراقی در مقطع کارشناسی ارشد پرستاری و بیوشیمی بالینی جذب کمپوس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی آبادان شدند و در حال گذراندن دوره تحصیلی خود هستند.

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: ترم دوم تحصیل این دانشجویان از بیستم مهرماه جاری به صورت مجازی آغاز خواهد شده و محتوای آموزشی دروس تئوری آنها از طریق سامانه نوید برگزار شده و دروس عملی آنها به صورت حضوری در آبادان، مطابق با برنامه زمانی از پیش تعیین شده انجام خواهد گرفت.

وی در خصوص روند جذب دانشجویان بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: پذیرش دانشجویان خارجی در این دانشگاه در دو مرحله زمانی و در ماه‌های سپتامبر و فوریه هر سال میلادی صورت می‌پذیرد و بعد از ثبت نام داوطلبان در سایت مربوطه و ارسال مدارک برای واحد بین‌الملل، مستندات آنها توسط کارشناسان پذیرش، بررسی و در صورت کامل بودن برای شروع فرآیند جذب در کمیته علمی جذب ارزیابی شده و در صورت احراز صلاحیت علمی از متقاضی مصاحبه‌ی انگلیسی گرفته می‌شود.


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه