پایگاه اطلاع رسانی

قبولی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان در مقطع کارشناسی ارشد

آبادان تاریخ انتشار: 00/07/10 بدون نظر   191 بازدید

اندازه فونت    
قبولی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان در مقطع کارشناسی ارشد

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان از قبولی تعدادی از دانشجویان این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد خبر داد.

دکتر سارا مبارک اظهار داشت: با اعلام نتایج کنکور مقطع کارشناسی ارشد توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، موفقیت تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان در این آزمون حاصل شد.

وی گفت: هجده نفر از دانشجویانی که به تازگی در مقطع کارشناسی از دانشگاه علوم پزشکی آبادان فارغ‌التحصیل شده‌اند، در هفت گروه پرستاری، اتاق عمل، مهندسی بهداشت محیط، بهداشت عمومی، کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی، علوم آزمایشگاهی و فناوری اطلاعات سلامت، در کنکور کارشناسی ارشد امسال پذیرفته شدند.

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: شایان ذکر است اکثر این افراد در دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ یک و مطرح، از قبیل دانشگاه‌های شهید بهشتی، ایران، اصفهان، اهواز، کرمان، همدان و لرستان پذیرفته شده‌اند.


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه