پایگاه اطلاع رسانی

تزریق دوز دوم واکسن؛ شرط بازگشایی مدارس

آبادان تاریخ انتشار: 00/07/10 بدون نظر   238 بازدید

اندازه فونت    
تزریق دوز دوم واکسن؛ شرط بازگشایی مدارس

معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان از دانش آموزان خواست برای بازگشایی در تزریق واکسن شتاب کنند.

ساسان قربانی ، معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان اظهار کرد: شرط بازگشایی مدارس گذشت دو هفته پس از تزریق دوز دوم واکسن دانش آموزان است ، بنا براین دانش آموزان در تزریق واکسن برای بازگشایی زودتر مدارس شتاب کنند.

او با بیان این که اطمینان از ایمن بودن بدن دانش آموزان مدتی ۵۰ روزه را می طلبد از خانواده ها خواست تا اقدامات لازم برای تزریق واکسن به فرزندان خود را انجام دهند.

منطقه جنوب غرب خوزستان کمبود واکسن ندارد
قربانی ادامه داد: با توجه به کمبود واکسن برکت در سراسر کشور، در منطقه جنوب غرب خوزستان به اندازه ی کافی موجود است اما استقبال از واکسیناسیون کم است.

معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان مقدار واکسن ذخیره در منطقه را ۱۴۰ هزار دز اعلام کرد و از دریافت سهمیه واکسن ایرانی در آینده ای نزدیک خبر داد.

او با بیان ادامه داشتن روند بیماریابی در مرز شلمچه از تلاش شبانه روزی واحد اورژانس و نیروهای فعال در پایگاه های سلامت مستقر در این مرز برای ارزیابی سلامت زائران تشکر و قدردانی کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه