پایگاه اطلاع رسانی

به کمک کارشناسان فوریت های پزشکی فرشته کوچک آبادانی در خانه چشم به جهان گشود

آبادان تاریخ انتشار: 00/07/10 بدون نظر   178 بازدید

اندازه فونت    
به کمک کارشناسان فوریت های پزشکی فرشته کوچک آبادانی در خانه چشم به جهان گشود

به کمک فوریت های پزشکی مادر باردار آبادانی با موفقیت در خانه فرزند خود را به دنیا آورد

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان ، دکتر سید نادر نقیبی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی در این خصوص اظهار داشت؛
طی دریافت تماس تلفنی مبنی بر درخواست کمک برای مادر باردار روستای سید حسن حکیم (سادات) در روز جمعه ۹ مهرماه ۱۴۰۰ ساعت ۳ بامداد ،بلافاصله مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ یک دستگاه آمبولانس را به محل فوریت اعزام می کند.

تیم امدادی پایگاه ۶۰۳۳ اورژانس ۱۱۵ ذوالفقاری در کمترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند و پس از حضور بر بالین مادر باردار و مشاهده علائم زایمان قریب الوقع ، به کمک مادر باردار آمده و بستر را برای زایمان در منزل فراهم می کنند.

با اقدام به موقع و مناسب کارشناسان فوریت های پزشکی و با کمک و مشاوره پزشک مستقر در واحد دیسپچ ،مادر باردار به صورت طبیعی و موفقیت آمیز فرزند خود را درخانه به دنیا آورد.

مادر و فرزند پس از دریافت خدمات اولیه درمانی و حمایتی توسط  فوریت های پزشکی ،با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ جهت تکمیل روند مراقبت های درمانی به بیمارستان بهشتی منتقل شده و با حال عمومی کاملا مطلوب تحویل زایشگاه شدند.

کارشناسان فوریت های پزشکی در این ماموریت موفق آقایان علی ملکی و  عزیز سلمان زاده از پایگاه اورژانس ۶۰۳۳ ذوالفقاری بودند .


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه