پایگاه اطلاع رسانی

بسکتبال پالایش نفت آبادان ترمیم می شود

آبادان تاریخ انتشار: 00/07/10 بدون نظر   135 بازدید

اندازه فونت    
بسکتبال پالایش نفت آبادان ترمیم می شود

سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: نقاط ضعفمان را ترمیم خواهیم بود.

مدینه آلبوعلی پس از دیدار امروز تیمش مقابل اکسون گفت: این دیدار پایاپای دنبال شد، البته ما در مقابل تیمی بازی می‌کردیم که ۵ ملی پوش داشت، این نتیجه چیزی از ارزشهای تیم ما نمی کاهدو از زحمات تمامی بازیکنان که تلاش کردند تشکر می کنم.

وی گفت: به علت بی برنامگی پیش آمده به تیم ما رختکن ندادند و ما از روی سکو به همراه وسایل ورزشی در انتظار آغاز بازی بودیم، بلافاصله بعد از پایان بازی اول دستگاه تایم ۳۰ دقیقه ای روشن شد و بازیکنان مجبور شدند از روی سکوها به درون زمین بازی بروند و گرم بکنند. این باعث شد که در ابتدای بازی تیم ما کاملاً سرد باشد.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تاکید کرد: در اواخر بازی مژگان خدادادی و الناز سیاهی را به علت ارتکاب به ۵ خطا از دست دادیم دو بازیکن در خود را به خاطر ابتلا به کرونا به تهران نیاوردیم.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با بازگشت به شهر خود مهیای دیدار بیست و یکم مهر ماه از هفته سوم این رقابت‌ها در مقابل ستاد گاز تهران می شود.

منبع:خبرگزاری صداوسیما


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه