دبير كانون جهانگردی آبادان:تنها افزايش ميزان مسافر افتخارآميز نيست

مصاحبه ها , مصاحبه های فرهنگی تاریخ انتشار: ۹۹/۱۰/۰۸ دیدگاه‌ها برای دبير كانون جهانگردی آبادان:تنها افزايش ميزان مسافر افتخارآميز نيست بسته هستند   2313 بازدید

اندازه فونت    
دبير كانون جهانگردی آبادان:تنها افزايش ميزان مسافر افتخارآميز نيست

دبير كانون جهانگردي آبادان گفت: تنها افزايش ميزان ورود گردشگر و مسافر به خوزستان افتخارآميز نيست بلكه به همان نسبت خدمات‌دهی و امكانات نيز بايد افزايش يابند.

احمد اميري در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: با وجود استقبال بسيار خوب مردم در ايام نوروز از خوزستان و به ويژه شهرهاي آبادان و خرمشهر شاهد نوعي نقصان به خصوص در شهرهاي جنوبي استان بوده‌ايم.

وي افزود: افزايش نيافتن تعداد تفرج‌گاه‌ها و اماكن تفريحي و اقامتي از جمله اين نقص‌ها در ايام تعطيل در شهرهاي آبادان و خرمشهر بود و از جمله مشكلات بسيار جدي و خطرناك نوروز ۹۰ در استان و خرمشهر استفاده نكردن از وسايل تفريحي استاندارد هم‌چون قايق‌هاي تفريحي است كه باعث به خطر افتادن جان چند تن از مسافران در اين ايام شد.

دبير كانون جهانگردي آبادان توضيح داد: استاندارد و تخصصي نبودن قايق‌هاي تفريحي آب‌هاي خرمشهر به اندازه‌اي بود كه حتي شركت‌هاي بيمه‌اي حاضر به بيمه كردن آن‌ها نشدند. متاسفانه تفرجگاه‌ها و وسايل تفريحي استاندارد در شهرهاي توريست‌خيز استان به نسبت زياد نيست.

وي ادامه داد: بايد به مردم و مسافران در تمامي ايام سال خدمات‌دهي شود و تنها افزايش ميزان جمعيت و گردشگر در اين اماكن افتخارآميز نبوده بلكه به نسبت آن، امكانات نيز بايد افزايش يابند.

اميري تصريح كرد: مسؤولان بايد به ايجاد امكانات بيش‌تر در شهرهاي توريستي توجه كرده و نظارت و رسيدگي خود را در اين شهرها با رعايت استانداردهاي لازم افزايش دهند.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه