فرصت‌های شغلی آبادان باید در اختیار افراد بومی باشد.

خبرهای وِیژه , مصاحبه ها , مصاحبه های اجتماعی تاریخ انتشار: ۹۷/۰۱/۲۰ دیدگاه‌ها برای فرصت‌های شغلی آبادان باید در اختیار افراد بومی باشد. بسته هستند   2952 بازدید

اندازه فونت    
فرصت‌های شغلی آبادان باید در اختیار افراد بومی باشد.

دبیرخانه روشنفکران آبادان گفت: جوانان متخصص آبادانی بیکار هستند و فرصت‌های شغلی آبادان باید در اختیار افراد بومی باشد.

احمد امیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان،اظهار کرد: متأسفانه باوجود پالایشگاه نفت، پتروشیمی و منطقه آزاد اروند بازهم شاهد آن هستیم که جوانان متخصص آبادانی بیکار هستند.

دبیر کل خانه روشنفکران آبادان بیان کرد: به‌طور مثال اشخاص غیربومی  با رشته‌های تحصیلی غیر مرتبط چون رشته‌های علوم تجربی در صنایع نفتی  مشغول به کار هستند اما افراد تحصیل‌کرده متخصص ما باید بیکار باشند.

وی افزود:مردم آبادان دین خود را در زمان انقلاب شکوهمند اسلامی و دوران دفاع مقدس به کشور عزیزمان ایران ادا کرده‌اند و شایسته نیست درحالی‌که جوانان و نخبگان این شهر بیکار هستند افراد غیربومی فرصت‌های شغلی را در اختیار بگیرند.

امیری عنوان کرد: مسئولان تحقیقاتی در این خصوص انجام دهند و چاره‌اندیشی کنند زیرا بیکاری و نبود درآمد بسیار سخت و برای جوانان آبادانی زیان‌آور است و مسئولان نباید به استخدام چند صد نفر  دل‌خوش باشند زیرا تعداد بیکاران ما بسیار بالاتر از اعداد و ارقام است و خانواده‌های زیادی چشم به درآمد نداشته پدر خانواده ‌دارند.

مطالب مرتبط
رفتن به ابتدای صفحه