بحران بیکاری در آبادان

خبرهای وِیژه , مصاحبه ها , مصاحبه های اجتماعی تاریخ انتشار: 97/01/19 بدون نظر   614 بازدید

اندازه فونت    
بحران بیکاری در آبادان

دبیرکل خانه روشنفکران آبادان گفت: اشتغال در شهرستان آبادان منصفانه نیست.

خوزستان – تیتر برتر- احمد امیری در گفت و گو با تیتر برتر  از وضعیت اشتغال در شهرستان آبادان گله کرد  و گفت: آبادان با داشتن قطب های مهم اقتصادی و شرایط ویژه اقتصادی منطقه آزاد،همچنان با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کند.

امیری افزود: متاسفانه تا کنون اقدام اساسی که منجرر به نتیجه شود دیده نشده است و هیچ یک ازقطب های اقتصادی شهر از جمله ؛ منطقه آزاد، پالایشگاه،  گمرک،  بندرو  پتروشیمی نتوانسته است ظرفیت اشتغال را با قشر بومی تامین نماید.

وی با ابراز گله مندی از اشتغال نیروهای غیر بومی در آبادان بیان کرد: مردم از نمایندگان و مسئولان شهری انتظار دارند نگاه ویژه ای به اشتغال مردم بومی این شهرستان  داشته باشند و خیل عظیم جوانان و تحصیلکرده های بومی این شهرستان را به جای نیروها و پیمانکارن غیر بومی به کار بگیرند.

 وی ضمن ابراز تاسف  از تحمل شرایط سخت آب و هوایی این منطقه برای مردم بومی و بهره بری اقتصادی این منطقه برای غیر بومیان شاغل در قطب های اقتصادی شهر ، تصریح کرد: رعایت عدالت و انصاف اجتماعی، حق مردم بومی و ساکن شهرستان آبادان است  و مسئولان شهری این نکته را فراموش نکنند.


Deprecated: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده نمایید. in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495
مطالب مرتبط

نظر شما


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/ahmadami/domains/ahmadamiri.com/public_html/wp-content/themes/sp_parse_v2/comments.php on line 37

برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

در صورتی که قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید از لینک زیر وارد حساب کاربریتان شوید.

اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید میتوانید از قسمت ثبت نام در سایت اقدام نمایید.

رفتن به ابتدای صفحه